top of page

Avasta moodulmajade projekte: Igaühele sobiv lahendus!

Otsid praktilist ja stiilset kodulahendust oma perele? Vajad abi maja ehitamisel?

Me saame sind selles aidata!

Moodulmajad pakuvad paindlikkust ja mugavust oma kodu loomisel.

Meie näidisprojektid annavad sulle hea ülevaate võimalikest stiilidest ja variantidest. 

Iga projekt on kohandatav vastavalt sinu soovidele ja vajadustele.

Kliki siia, et näha, millised moodulmajad meil hetkel koheselt laos saadaval on

Kiire ja lihtne ehitus: kolige oma uude koju kiiresti ja lihtsalt tänu moodulmaja Tagaranna kiirele ja lihtsale ehitusprotsessile.

Moodulmaja Tagaranna

Tagaranna on avatud planeeringuga moodulmaja, mille suured, maast-laeni aknad pakuvad imelist vaadet ümbritsevale. Valida saab erinevate suuruste, tubade arvu ja materjalide vahel, et luua oma perele ideaalne kodu.

Moodulmaja Jaagarahu

Moodulmaja Jaagarahu on tuntud oma avaruse ja valgusküllase lahenduse poolest. Suured aknad ja avatud planeering loovad avaruse ja õhkkonna, kus teie pere saab mugavalt elada ja kasvada. Kvaliteetsed materjalid ja ehitus tagavad teie kodu vastupidavuse ja mugavuse. Moodulmaja saab kohandada vastavalt teie soovidele.

Mugav ja hubane: naudi mugavat ja hubast elukeskkonda selles soojapidavas ja energiasäästlikus moodulmajas Jaagaragu.
Ideaalne igas vanuses inimestele: avastage mugav ja funktsionaalne elukeskkond igas vanuses inimestele mõeldud moodulmajas Harilaiu.

Moodulmaja Harilaiu

No kas pole mitte ilus? Moodulmaja Harilaiu pakub paarile täielikku avarust. Valige sobiv tubade arv, suurused ja materjalid ning ülejäänu eest hoolitseme meie.

Kiire ehitusaeg ja taskukohased hinnad teevad teie unistuste kodust reaalsuse. Meie kogenud meeskond aitab teil luua oma kodu ja pakub teile parimat võimalikku klienditeenindust.

Moodulmaja Viidumäe

Moodulmaja Viidumäe on ehitatud loodussõbralikke materjale ja tehnoloogiaid kasutades. See aitab vähendada teie kodu ökoloogilist jalajälge ja säästa raha energiakuludelt.

Nautige mugavat ja rahulikku elu looduse südames meie ehitatud moodulmajas.

Looduslik valgus ja ventilatsioon: naudi rohkelt loomulikku valgust ja ventilatsiooni tänu suurtele akendele ja avatud planeeringule moodulmajas Viidumäe.
Ideaalne lemmikloomadega peredele: avastage lemmikloomadega peredele mõeldud moodulmaja Abula, kus on ruumi nii inimestele kui ka lemmikloomadele.

Moodulmaja Abula

Moodulmaja Abula ei ole mitte ainult ilus ja mugav, vaid pakub ka suurepärast investeeringuväärtust. Tänu oma kiirele ehitusajale, taskukohasele hinnale ja madalatele hoolduskuludele on moodulmaja "Abula" suurepärane valik neile, kes otsivad praktilist ja kasumlikku lahendust.

Moodulmaja Veeremäe

Moodulmajaga Veeremäe saate luua oma unistuste kodu just sellise, nagu te seda olete alati ette kujutanud. Paindlik ehitussüsteem võimaldab kohandada maja suurust, planeeringut ja materjale vastavalt teie individuaalsetele vajadustele ja eelistustele. Kiire ehitusaeg ja taskukohased hinnad teevad teie unistuste kodust reaalsuse.

Turvaline ja kaitstud: elage turvaliselt ja kaitstud selles tugeva konstruktsiooniga moodulmajas Veeremäe.
Looduse sümbioos: Avasta harmoonia loodusega selles imelises moodulmajas Kübassaare, mis sulandub ideaalselt ümbritsevasse keskkonda, pakkudes ainulaadset elukogemust.

Moodulmaja Kübassaare

Moodulmaja Kübassaare on loodud neile, kes hindavad looduse ilu ja rahu. Suured aknad ja avatud planeering toovad looduse teie koju ja pakuvad imelist vaadet ümbritsevale. Kvaliteetsed materjalid ja ehitus tagavad teie kodu vastupidavuse ja mugavuse.

Moodulmaja Ohessaare

Looge oma kodu kiiremini ja lihtsamalt Ohessaare moodulmajaga!

Nautige stiilset ja kaasaegset disaini, mis sobib ideaalselt noore inimese maitsele ja stiilile.

Rahu ja vaikuse oaas: Põgene igapäevaelu saginast ja naudi rahu ning vaikust selles maalilises moodulmajas Ohessaare, mis on looduse embuses peidus.
Hingematvad vaated: Avasta imelist loodust ja naudi hingematvaid vaateid mägedele, metsadele või merele selles ainulaadses moodulmajas Pammana.

Moodulmaja Pammana

Moodulmaja Pammana pakub teile paindlikkust oma kodu kohandada vastavalt teie muutuvatele vajadustele. Lisage uusi mooduleid või tehke ümberehitusi ilma suuremate raskusteta!

Moodulmaja Mändjala

Moodulmaja Mändjala pakub teile täiesti uut elamismõõdet. Nautige mugavat ning stiilset eluviisi ühes kihvtimas moodulmajas!

Loodusega ühenduses: Leia tasakaal hinge ja kehaga selles loodussõbralikus moodulmajas Mändjala, mis on ehitatud säästlikult ja austab keskkonda.
Avarus ja valgus: Nautige avarust ja valguse küllust selles stiilses moodulmajas Laidunina, kus on suured aknad ja avatud planeering, mis lasevad loodusel sisse voolata.

Moodulmaja Laidunina

Moodulmaja Laidunina sobib ideaalselt maalilisse keskkonda. Suured aknad toovad tuppa rohkelt loomulikku valgust ja pakuvad imelist vaadet ümbritsevale loodusele. Nautige rahulikku ja vaikset elu maal.

Moodulmaja Koigi

Moodulmaja Koigi on kaasaegne ja stiilne moodulmaja, mis köidab oma elegantse välimusega. Suured aknad toovad rohkelt loomulikku valgust ja pakuvad imelist vaadet ümbritsevale keskkonnale. Avar terrass pakub ideaalset kohta lõõgastumiseks ja külalistega koosolemiseks.

Pereelu harmoonia: Loo oma perele ideaalne elukeskkond selles funktsionaalses ja mugavas moodulmajas Koigi, kus on ruumi kõigile.
Säästlik ja vastupidav valik: Tehke teadlik valik ja elage vastutustundlikult selles säästlikus ja vastupidavas moodulmajas Tuhkana, mis on ehitatud kvaliteetsetest ja keskkonnasõbralikest materjalidest.

Moodulmaja Tuhkana

Kas otsite kompaktset ja funktsionaalset kodu, mis maksimeerib iga ruutmeetrit? Moodulmaja Tuhkana pakub stiilset ja praktilist lahendust igale ühele!

bottom of page